नोभेम्बर ५ फेसबुकको अन्तिम दिन रे

हुन त प्रकृतिको नियम हो, जसको उत्पति वा जन्म हुन्छ त्यस्को अन्त्य निश्चित छ । कुरा छिटो वा ढिलोको मात्र हो । जन्मिएको केही समयमा नै आफ्नो अभुतपूर्व उपस्थिती देखाएको फेसबुकको अन्तिम दिन यही नोभेम्बर ५ मा हुने घोषणा गरेका छन्, संसारकै शक्तिशाली ह्याकर समूहले । सुन्दा अपत्यारिलो लाग्न सक्छ । तर स्मरण रहोस् यो चेतावनी दिने त्यही समूह हो जसले विश्वका ७० भन्दा बढि ठुला ठुला वेभसाइटहरुलाई तहसनहस पारिसकेको छ । र, भर्खरैमात्र सिरियाको रक्षामन्त्रालयको वेभसाइट ध्वस्त पारेका थिए । सकारात्मक र नकारात्मक दुबै किसिमले प्रयोग र प्रसिद्धि पाएको फेसबुक ध्वस्त पार्नुको कारण जानकारी सुरक्षासँग सम्बन्धित भएको जनाएका छन् ।
ह्याकरहरुको समुहका केही सदस्यहरुले फेसबुकमाथि आक्रमण गर्ने योजना बनाइरहेको भिडियो सार्वजनिक भइरहेकै बखत फेसबुकमाथिको आक्रमणको योजना पुष्टि गरिएको हो । बुधबारमात्रै ह्याकरहरुले ट्वीटरमार्फत यो योजना पुष्टि गरेका हुन् । फेसबुकमाथि आक्रमणको योजना बनाउने ह्याकरहरु चानचुने होइनन्, यो वर्षका हलचल मच्चाउने खालका ह्याकिङमा उनीहरुको संलग्नता भएको दावी गरिएको छ । उनीहरुले अहिलेसम्म ७० वटा ठूला ठूला वेभसाइटहरु ध्वस्त पारिसकेका छन् । त्यो मध्ये गतहप्तामात्र उनीहरुले सिरियाको रक्षामन्त्रालयकै वेभसाइट ध्वस्त पारिदिएका थिए ।

फेसबुकको हत्या गर्ने ह्याकरहरुको विज्ञप्तीको पूर्ण पाठ


ह्याकरहरुको विज्ञप्तीमा फेसबुक सबैको प्रिय भएपनि अब पुर्णरुपमा ध्वस्त गरिने बताइएका छन् । उनीहरुले विश्वभरका ह्याकरहरुलाई सूचनाको स्वतन्त्रताका लागि भन्दै आफ्नो काममा सहभागी हुन पनि आवह्वान गरेका छन् । उनीहरुले विज्ञप्ती मार्फत फेसबुकले सूचना संकलन गरि सरकार तथा जासुसी एजेन्सीहरुलाई बिक्रि गरिरहेको आरोप पनि लगाएका छन् । फेसबुकले उसका प्रयोगकर्ताका बारेमा परिवारले भन्दा पनि बढि जानकारी संग्रह गरेको र ति जानकारीहरु एकाउन्ट बन्द गरे पनि तथा प्राइभेसी सेटिङ मिलाए पनि नमेट्ने गरेको तथा बिक्रि गर्ने गरेको पनि ह्याकरहरुले विज्ञप्ती मार्फत आरोप लगाएका छन् । यसैले सुरुमा नराम्रो लागे पनि पछि फेसबुकको हत्या गराएर उनीहरुले ठिक गरेको प्रमाणित हुने उनीहरुको भनाई छ । यसबाट फेसबुकका करोडौं प्रयोगकर्ताहरु सुरक्षित हुने उनीहरुले भनेका छन् ।

ह्याकरहरुले फेसबुकलाई नोभेम्बर ५ मा ध्वस्त पारेरै छाड्ने र कुनैपनि हालतमा माफी नदिने चेतावनी समेत दिएका छन् । ह्याकरहरुको यस्तो आक्रमणको योजना सामना गर्न फेसबुक विफल भएमा नोभेम्बर ५ देखि विश्वबाटै फेसबुक सधैका लागि विदा हुनेछ ।


फेसबुकमाथि आक्रमणको चेतावनीसहितको भिडियो वक्तब्य :
 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SWQTS8zqYXU

Attention citizens of the world,We wish to get your attention, hoping you heed the warnings as follows:
Your medium of communication you all so dearly adore will be destroyed. If you are a willing hacktivist or a guy who just wants to protect the freedom of information then join the cause and kill facebook for the sake of your own privacy.Facebook has been selling information to government agencies and giving clandestine access to information security firms so that they can spy on people from all around the world. Some of these so-called whitehat infosec firms are working for authoritarian governments, such as those of Egypt and Syria.Everything you do on Facebook stays on Facebook regardless of your “privacy” settings, and deleting your account is impossible, even if you “delete” your account, all your personal info stays on Facebook and can be recovered at any time. Changing the privacy settings to make your Facebook account more “private” is also a delusion. Facebook knows more about you than your family.

You cannot hide from the reality in which you, the people of the internet, live in. Facebook is the opposite of the Antisec cause. You are not safe from them nor from any government. One day you will look back on this and realise what we have done here is right, you will thank the rulers of the internet, we are not harming you but saving you.The riots are underway. It is not a battle over the future of privacy and publicity. It is a battle for choice and informed consent. It’s unfolding because people are being raped, tickled, molested, and confused into doing things where they don’t understand the consequences. Facebook keeps saying that it gives users choices, but that is completely false. It gives users the illusion of and hides the details away from them “for their own good” while they then make millions off of you. When a service is “free,” it really means they’re making money off of you and your information.Think for a while and prepare for a day that will go down in history. November 5 2011, #opfacebook . Engaged.This is our world now. We exist without nationality, without religious bias. We have the right to not be surveilled, not be stalked, and not be used for profit. We have the right to not live as slaves.We are anonymous
We are legion
We do not forgive
We do not forget
Expect us

6 Comments

 1. facebook hack garne bhaneka hacker haru ko social site. http://anonplus.bombshellz.net/

 2. Bichara facebook… Timi sangy timra kati sathi haru pani bida hune hun,….

 3. Binod Karki says:

  It is fake only. Because facebook is the giant website, it has several expertise to defence.

 4. Mohan Ghorsane says:

  I do not believe this.

 5. Apace World says:

  Yes it might possible to do so.
  Anonymous is the team of hackers group who have already hacked many successful sites

  http://www.apace-world.com/2011/08/facebooks-going-down-in-nov-5-anonymous.html

 6. bhwpdn says:

  i think it's fake news to disturb all fb users cause i think it's possible or may not be possible to hack fb

Leave a Comment

Enable Google Transliteration.(To type in English, press Ctrl+g)