अचम्मका 3D पेन्टिङहरु

माथिको फोटो हेर्नु भो ? बाटोमा कसैले बल छोडेछ भन्नुहोला । यो बल हैन, सडकमा बनाइएको पेन्टिङ हो । यस्ता पेन्टिङहरुलाई सडक वा 3D पेन्टिङ भनिन्छ । तर यीनीहरुको नाममात्र 3D हो, पेन्टिङ भने 3D हुदैनन् । सडक तथा भित्तामा धेरै चलाखी पुर्वक बनाइएका यस्ता तस्विरहरु 3D नै भएको जस्तो भ्रम पैदा गराउँन सक्षम हुन्छन् । कुनै कुनै त यस्तासम्म हुन्छन् रे कि बाटोमा बनाइएका यस्ता दृष्यहरुमा ठोकिएला वा परिएला भनेर मानिसहरु उफ्रने वा फाल हान्ने सम्म गर्छन् रे । यस्तै थप अचम्मका केही तस्विरहरु र तस्विर कसरी बनाइन्छ भिडियोमा हेर्न भित्र आउँनुहोस् ।
यस्ता तस्विरहरु कसरी बनाउँदा रहेछन् । तलको भिडियोमा क्लिक गरेर हेर्नुहोस्


तस्विरका स्रोतहरु: स्रोत १स्रोत २

5 comments to अचम्मका 3D पेन्टिङहरु

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Enable Google Transliteration.(To type in English, press Ctrl+g)

Twitter मा म

Follow @paniphoto on twitter.

Online Users

10 Users Online